Getty Images/Ben Hoskins

30.10.2020 | 00.38 > 00:41

Murinjo baš besan: Zakazao trening u petak u 11

Tottenham Hotspur

Menadžer Totenhema Žoze Murinjo je posle poraza od Antverpa u drugom kolu Lige Evrope istakao da bi već na poluvremenu, naravno da je mogao, zamenio svih 11 igrača, a frustraciju je pokazao i kada je napustio stadion u belgijskom gradu.

Žoze Murinjo, Đovani lo Selso

Laurence Griffiths, Getty Images

Portugalski trener je na svom Instagram profilu prokomentarisao ishod meča i druženje sa igračima zakazao već u petak u prepodnevnim časovima.

"Loša igra zaslužuje loš rezultat. Nadam se da su svi u ovom autobusu uznemireni kao i ja. Trening sutra u 11 sati," napisao je Murinjo.

Trofejni trener je na poluvremenu zamenio četvoricu igrala, a ubrzo i petog, ali njegov tim nije mogao da izbegne minimalan poraz - 1:0.