14.01.2018 | 16.50 > 16:55

Važna tri boda za Sent Etjen, gol Berića

U duelu 20. kola francuske Lige 1, Sent Etjen je na svom terenu savladao Tuluz 2:0.

Berić

Alex Grimm/Bongarts/Getty Images

Domaći su stigli do važna tri boda, kojima su pobegli timovima iz opasne zone, među kojima je i Tuluz.

Sent Etjen je došao do prednosti golom slovenačkog internacionalaca, Roberta Berića iz penala u poslednjem minutu prvog poluvremena.

Pobedu domaćeg tima potvrdio je Asane Dijuse četiri minuta pre kraja.

Pratite rezultate i tabelu francuske lige na našem sajtu.

Paje sa penala za prvu pobedu Marselja, Radonjiću klupa

U sredu su na programu bila dva meča trećeg kola francuske Lige 1, a pristustvovali smo prvom porazu Nice u novoj sezoni, baš kao i ubedljivom trijumfu Lila na domaćem terenu protiv Sent Etjena.

PSŽ dobio Tuluz, Monako ispustio pobedu protiv Nima

Pari Sen Žermen je ostvario novu pobedu u Ligi 1, savladavši na "Parku prinčeva" Tuluz sa 4:0.

Tuga na Velodromu - Radonjić starter

Fudbaleri Olimpika iz Marseja neprijatno su iznenadili svoje navijače i na startu francuske Lige 1 na Velodromu su poraženi od Remsa 2:0.

Arsenal pojačao odbranu tinejdžerom

Po opštem konsenzusu najranjiviji deo Arsenalovog tima je odbrana. Zato ne treba da čudi da je jedna od urgentnijih stvari u ovom prelaznom roku upravo pojačati defanzivni bedem. Pojačanje je došlo iz Francuske.