Fudbal 12.08.2018 | 16:53 > 16:59

Liga 1: Lion siguran na startu protiv Amijena

Olympique Lyon

Fudbaleri Olimpika iz Liona slavili su na startu nove sezone Lige 1. Oni su na svom terenu nadigrali Amijen sa 2:0.

Sport Klub Printscreen

Lion je tokom čitavih 90 minuta bio mnogo bolji rival, stvarao prilike i bio konkretniji u napadu.

Domaći tim poveo je u 24. minutu, kada je precizan bio 22-godišnji Bertrand Traore. Precizno dodavanje uputio mu je Ndombele, a napadač Liona je uspeo da savlada golmana gostiju Gurtnera.

I u nastavku je Lion napadao, a prednost domaće ekipe duplirao je Memfis Depaj u 75. minutu, kada je iz slobodnog udarca poslao loptu u gornji desni ugao gostujućeg gola.

Lion u narednom kolu gostuje ekipi Remsa, dok fudbaleri Amijena dočekuju Monpelje.