Fudbal 15.09.2018 | 19:31 > 19:34

Lion samo do boda u "crvenom" Kaenu

Fudbaleri Kaena i Liona odigrali su nerešeno 2:2 u petom kolu francuske Lige 1, u meču koji su obeležila dva nepromišljena poteza domaćih igrača.

Depaj i Fekir

Lintao Zhang, Getty Images Sport

Lion je poveo u 45. minutu kada je Nabil Fekir iz slobodnog udarca prevario golmana Kaena Sambu, dok je izjednačenje usledio u 53. minutu kada je bivši fudbaler gostujuće ekipe Klaudio Bovi pogodio sa penala.

Kaen je u 55. minutu ostao sa desetoricom na terenu, kada je defanzivac Aleksander Điku grubo startovao nogom u glavu Nabila Fekira, posle čega je zasluženo dobio crveni karton.

I pored igrača manje na terenu Kaen je došao do vođstva u 73. minutu, kada je Prins Onijang glavom savladao Antonija Lopesa.

Lion je na kraju samo osvojio bod, pošto je u 88. minutu Ferland Mendi pogodio posle asistencije Memfisa Depaja.

U sudijskoj nadoknadi vremena i fudbaler Kaena Baisama Sanko je dobio crveni karton pošto je glavom o glavu udario protivničkog igrača.