PSŽ zabrinuo navijače u Renu pa spakovao tri gola

Francuska 23. sep 201816:49 > 16:56
Michael Regan/Getty Images

U šestom kolu francuske Lige 1 Pari sen Žermen je savladao ekipu Rena rezultatom 3:1. Parižani su tako zadržali maksimalan učinak i sa 18 bodova su na vrhu tabele.

Pari sen Žermen nije najbolje počeo meč protiv Rena jer je Adrijen Rabio postigao autogol u 11. minutu. On je bio na prvoj stativi i lopta ga je pogodila i završila iza leđa Đanluiđija Bufona.

Ren međutim nije uspeo da ode u svlačionicu sa golom viška jer je izjednačio Anhel Di Marija na asistenciju Julijana Drakslera u 45. minutu.. Argentinac je pogodio šutem sa velike udaljenosti i to je bio najlepši gol meča.

Tomas Munije je u drugom poluvremenu doneo prednost „prinčevima“ golom u 61. minutu na asistenciju Nejmara. Munije je bio asistent za treći gol PSŽ, a strelac je bio Maksim Čupo Moting.