Sent Etjen siguran, Nica jedva protiv devetorice

Francuska 10. nov 201822:02 > 22:03
Alex Grimm/Bongarts/Getty Images

Fudbaleri Sent Etjena pobedili su na svom terenu Rems sa 2:0 u 13. kolu francuske Lige 1.

Debiši je doveo Zelene u vođstvo u prvom minutu, da bi Kazri u 39. rešio pitanje pobednika.

Sent Etjen posle druge pobede u nizu ima 23 poena i zauzima peto mesto na tabeli. Rems je deveti sa 17.

Nica je na strani savladala Nim 1:0, golom Atala u 61, u meču koji su gosti završili sa devetoricom. Mausama u 20. je dobio drugi žuti, a Landre u 45+1. direktan crveni. Prethodno su domaći promašili i penal. Bozok je bio neprecizan u petom minutu.

Tim sa Rivijere je šesti na tabeli sa 20 bodova, dok je Nim 14. sa 14.

Anže je kao domaćin savladao Monpelje 1:0 i naneo mu tek drugi poraz u sezoni. Jedini pogodak dao je Tomas u 70. minutu. Monpelje je, uprkos porazu, ostao na trećem mestu sa 25 bodova, dok je Anže sada 12. sa 15.

Isti rezultat bio je u duelu Tuluza i Amijena, a slavili su gosti. Strelac je bio Blin u 28. minutu.