Subotić otpušten iz bolnice

Srpski fudbaler Neven Subotić napustio je bolnicu u Bordou u četvrtak posle podne, pošto je u njoj proveo noć posle povrede koju je doživeo dan ranije.

Neven Subotić

Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images

Defanzivca Sent Etjena je na utakmici sa Bordoom u glavnu kolenom udario njegov saigrač Stefan Rufije. Posle okršaja dvojice saigrača, Subotić je šest minuta ležao na terenu, a da mu nije ukazana pomoć, pre nego što je iznet na nosilima u 29. minutu.

Subotić je pod nadzorom lekara proveo mirnu noć, zbog čega je već u četvrtak otpušten na kućno lečenje. Prethodno je bio na svim potrebnim pregledima, koji su ukazali da incident koji se desio u sredu ne bi trebalo da ima veće posledice po srpskog defanzivca.

Trener Sent Etjena Žan-Luj Gase rekao je da očekuje da Subotića neće imati na raspolaganju barem dva-tri dana. Ipak, pošto je nedeljna utakmica sa Olimpikom iz Marseja odložena zbog protesta širom Francuske, Subotić će imati više vremena za oporavak pre povratka na teren.