Michael Regan/Getty Images

11.01.2019 | 22.45 > 22:46

Lionu bod sa Remsom, Lilu pobeda u Kaenu

U petak su odigrane dve utakmice 20. kola francuske Lige 1, pobedio je Lil, dok je u meču između Liona i Remsa bilo nerešeno.

Bertran Traore

Adam Pretty Getty Images Sport

Lion nije obradovao svoje navijače, pošto je sa Remsom na svom stadionu igrao 1:1. Gosti su poveli u 34. minutu preko Argentinca Pabla Čavarije, dok mu je asistirao Remi Udan.

Izjednačenje i bod Lionu je doneo Bertran Traore u 70. minutu, pošto je bio precizan posle dodavanja Muse Dembelea.

Lil je pobedio Kaen u gostima sa 3:1, a strelci za pobednički tim su bili Nikolas Pepe u 8, Rafael Leao u 20. i Luiz Arauho u 90+2. minutu.

Počasni pogodak za domaćina dao je Kasimir Ninga u 90+4. minutu.