Michael Regan/Getty Images

23.01.2019 | 21.12 > 21:14

Anže u čeljustima Krokodila

SCO Angers

Fudbaleri Nima savladali su na svom terenu Anže rezultatom 3:1 u meču 20. kola francuske Lige 1.

fudbal

Keith Tsuji / Stringer

Utakmica u Nimu je trebalo da bude odigrana 12. januara, ali je na zahtev lokalnih vlasti odložena, a sve zbog protesta takozvanih "žutih prsluka" protiv vlasti predsednika Emanuela Makrona.

Popularni Krokodili protiv gostiju iz Anžea nisu imali previše problema, jer su do pobede došli krajem prvog poluvremena i početkom drugog.

Kleman Depre je bio strelac za Nim 31. i 49. minutu, dok se u 34. upisao i Loik Landre.

Do kraja meča Anže je samo uspeo da postigne počasni pogodak preko Stefana Bahokena u 90+3. sa penala.