Delić sekunde, Mbape – pobeda

Francuska 31. mar 201923:31 > 23:33
Srdjan Stevanovic/Getty Images

Fudbaleri PSŽ minimalnom pobedom na gostovanju Tuluzu 1:0 zadržali su 20 bodova prednosti u odnosu na drugoplasirani Lil.

Sveci nisu blistali, ali kad u timu imaju majstora kakav je Kilijan Mbape i trenutak nepažnje gostujuće odbrane dovoljan je da se upišu tri boda. Upravo je tako i bilo…

Mladi francuski reprezentativac je u 74. minutu dobio loptu od Kerera i ona je posle samo nekoliko sekudni bila iza leđa golmana domaće ekipe Rejnea.

Parižani su postigli pogodak i u 34. minutu preko Markinjosa, ali su ga sudije posle intervencije VAR poništile zbog ofsajda.

U ostalim utakmicama odigranim u nedelju Monako je na svom terenu prekinuo seriju bez poraza, dok je Nant za 6 minuta prokockao dva gola prednosti protiv Lila.