01.04.2019 | 22.28 > 22:30

Berić doneo pobedu Sent Etjenu

AS Saint Etienne

Fudbaleri Sent Etjena nadigrali su na svom terenu Nim rezultatom 2:1 u meču 30. kola francuske Lige 1.

lopta fudbal

Oliver Hardt/Bongarts/Getty Images

Gosti su bolje otvorili meč u Sent Etjenu, a već u drugom minutu susreta Antonin Bobišon je sjajno iskoristio asistenciju Buange i zatresao mrežu domaćeg tima.

Izjednačenje je stiglo u 24. minutu, kada je Remi Kabelja posle odličnog solo prodora sproveo loptu u mrežu golmana Pola Bernardonija.

Konačnih 2:1 postavio je 27-godišnji Slovenac Robert Berić u 81. minutu, a asistenc je bio argentinski vezista Valentin Vada.

Sent Etjen je na četvrtom mestu na tabeli sa 49 bodova, čak 31 manje od lidera Pari Sen Žermena, a u narednom kolu će u goste Amijenu.