Getty Images/Stuart Franklin

13.04.2019 | 21.54 > 21:57

Marsej slavio, Radonjić odigrao ceo meč

Fudbaleri Marseja pobedili su Nim na svom terenu u 32. kolu Lige 1 rezultatom 2:1.

Nemanja Radonjić

Maddie Meyer, Getty Images

Sva tri gola na Velodromu viđena su u drugom poluvremenu, u razmaku od 10 minuta.

Najpre je Valeri Žermen u 72. doveo domaće u vođstvo, posle kornera Dimitrija Pajea, da bi samo minut kasnije Luiz Gustavo uz mnogo sreće sa distance lobovao golmana gostiju.

Konačan rezultat postavio je Savanije u 82. iz jedanaesterca.

Za Marsej, koji je sad četvrti sa 52 boda, ceo meč je odigrao srpski reprezentativac Nemanja Radonjić, ali bez konkretnog učinka. Nim je 10. sa 43 poena.

Ekipa Monaka upisala je drugi remi u nizu pošto je na svom terenu odigrala 0:0 sa Remsom. Kneževi tim bodom ostaju na 16. poziciji sa 32 poena, dok je Rems šesti sa 48.

Anže je savladao Kaen na strani 1:0, golom Rene-Adelaidea u 61. minutu, dok je duel Strazbura i Gengana završen 3:3.

Ažorke u 39. i 73. i Prcić u 69. bili su strelci za domaće, dok su za goste pogađali Tiram u 37, Du u 63. i Sorbon u 87.