Getty Images/Stuart Franklin

14.04.2019 | 19.09 > 19:11

Sent Etjen juri Evropu, trojka protiv Bordoa

Fudbaleri Sent Etjena pobedili su Bordo na svom terenu u 32. kolu Lige 1 sa 3:0 i time se vratili na četvrto mesto koje vodi u Ligu Evrope.

Navijači Sent Etjena

Christopher Lee, Getty Images Sport

Zeleni imaju 53 boda, dva više od petoplasiranog Marseja, a tri manje od trećeplasiranog Liona i pozicije za Ligu šampiona. Bordo je 13. sa 38.

Sva tri gola viđena su u drugom poluvremenu, a goste je "načeo" Vahbi Kazri iz penala u 55. minutu.

Tunižaninu pripadaju zasluge i za drugi gol domaćih, pošto je sjajno centrirao iz kornera do Debišija koji je glavom sa pet metara zatresao mrežu. Konačan rezultat postavio je Debiši novim golom u 90. minutu.

U duelu Monpeljea i Tuluza slavili su domaći 2:1. Skiri u 54. i Kamara u 77. pogađali su mrežu Tuluza, za koji je jedini gol dao Sidibe u 67.

Monpelje je šesti na tabeli da 48 bodova, dok je Tuluz 14. sa 35.