Lynne Cameron/Getty Images

05.05.2019 | 17.09 > 17:17

Vahidov Nant vezao i petu pobedu

Nant je u 35. kolu francuske Lige 1 slavio protiv Dižona 3:0, dok su Monpelje i Amijen odnosno Tuluz i Ren igrali nerešeno.

Vahid Halihodžić

Jörg Schüler/Getty Images

U prvom poluvremenu duela Nanta i Dižona nije bilo golova, a tim kog predvodi Vahid Halihodžić je šutirao 13 puta ka golu protivnika ali nijednom nije uputio loptu u okvir gola. Ipak početkom drugog poluvremena u 51. minutu Ture je konačno probio protivnika i domaći su vodili 1:0. Kulibali je iz penala u 74. minutu duplirao vođstvo, da bi Ronžije šest minuta kasnije postavio konačan rezultat.

Monpelje i Amijen su igrali 1:1, a Mendosa je doneo vođstvo Amijenu u 66. minutu. Mole je u 81. minutu duneo izjednačenje i bod svojoj ekipi.

Tuluz i Ren su remizirali 2:2, a i u tom duelu je gost prvi poveo. Strelac za Ren je bio Nijang u 35. minutu, a u 40. je već bilo 1:1 kada je sa penala Durmaz doneo gol Tuluzu. Dosevi je početkom drugog poluvremena doneo vođstvo Tuluzu 2:1, da bi Sar iz penala u 58. posavio konačan rezultat.