Marselj slavio u Vašingtonu, Radonjić strelac

U finalu turnira u Vašingtonu Olimpik je savladao Sent Etjen rezultatom 2:1.

Nemanja Radonjić

print screen

Tim iz Marselja je do vođstva doveo Dimitri Paje golom u 12. minutu, da bi pet minuta kasnije Nordin izjednačio rezultat.

Igrao se 74. minut kada je Nemanja Radonjić ušao sa levog boka u sredinu, nanizao nekoliko igrača, a potom uputio neodbranjiv šut za 2:1.

Ovo je bio važan gol za reprezentativca Srbije, kako bi ostavio utisak na novog trenera  Andrea Viljasa-Boaša, kako bi stekao veću minutažu u odnosu na prethodnu sezonu.

Komentari (4)

Tvorzic dr Zvezdan

Alo bre decko, sta radis to?? Plan je da se vratis u zvezdu, ako je moguce za dzabe, ako ne onda na pozajmicu. Nemoj da si dao ni jedan gol vise!

Liga 1: Radonjić rezervista, Bordo bez milosti

U utorak su na programu bila četiri meča vanrednog 16. kola francusle Lige 1, a do ubedljivih pobeda dolazili su favoriti – Marsej je u gostima lako pobedio Anže, dok su Bordo i Brest „demolirali“ svoje protivnike. U derbiju dana Lil je minimalnim rezultatom pobedio Lion u gostima.

Srbi u svetu: Mitar ne staje, Radonjić heroj Marseja

Aleksandar Mitrović i Nemanja Radonjić najzaslužniji su za trijumfe Fulama i Marseja i izdvajaju se u odnosu na ostale srpske fudalere prethodnog vikenda.

Radonjić evrogolom u završnici srušio Brest (VIDEO)

Fudbaleri Marseja slavili su u meču 15. kola francuske Lige 1 protiv Bresta rezultatom 2:1, a pobedonosni gol u završnici meča postigao je srpski fudbaler Nemanja Radonjić.

Vilas-Boaš: Nemanja je važan igrač za nas

Reprezentativac Srbije Nemanja Radonjić posle golova u nacionalnom timu konačno je zatresao mrežu i u dresu Olimpika. Trener višestrukog francuskog šampiona Andre Vilas-Boaš nije propustio priliku da prokomentariše uzlaznu putanju krilnog igrača.