Catherine Ivill/Getty Images

16.08.2019 | 22.34 > 22:36

Goleada u Lionu, Depaj i Dembele x2

Fudbaleri Liona nadigrali su Anže u meču drugog kola francuske Lige 1 rezultatom 6:0.

Memfis Depaj

Dean Mouhtaropoulos/Getty Images

Domaći tim bio je bolji od prvog do poslednjeg minuta utakmica, a Anže nije doalzio u priliku da smanji prednost Liona.

Goleadu je otvorio Usem Auar u 11. minutu, kada se u asistente upisao Mendes.

Musa Dembele pogodio je za 2:0 u 36.minutu, a pre odlaska na pauzu u strelce se upisao i Memfis Depaj u 42. minutu.

Dominantna igra Liona nastavila se i u drugom poluvremenu.

Depaj je ponovo postigao gol u 48. minutu, a svoj drugi gol na meču dao je i Dembele u 65. minutu.

Konačnih 6:0 postavio je Žan Lukas u 72. minutu, kada je odlično asistenciju uputio Depaj.

Lion je tako ostvario i drugi trijumf na startu sezone i sa šest bodova je na vrhu tabele, iznad Pari Sen Žermena, koji će u drugom kolu gostovati Renu.