Getty Images/Stuart Franklin

17.08.2019 | 22.25 > 22:26

Novi kolaps Kneževa, Benedeto promašio pobedu Marselja

Fudbaleri Monaka i u drugom kolu nove sezone Lige 1 poraženi su sa 3:0, a ovoga puta od Kneževa je bolji bio Mec. Marsej nije uspeo da upiše prvi trijumf, pošto je remizirao sa Nantom na strani 0:0.

Leonardo Žardim

Getty Images Sport, Jan Kruger

Monako je sezonu startovao porazom na svom terenu od Liona (0:3), a ništa bolje tim Leonarda Žardima nije prošao ni na gostovanju Mecu.

Domaći su u 11. minutu poveli preko Dijaloa iz penala, da bi se možda i ključan momenat dogodio u 34, kad je Agilar dobio direktan crveni karton i ostavio Monako sa desetoricom.

Domaći su brojčanu nadmoć umešno koristili u nastavku, pa su novim golom Dijaloa u 53. i potom Koadea u 66. došli do ubedljive pobede i četvrtog boda u sezoni, koji ih svrstava na treće mesto. Ekipa iz Kneževine zakucana je za dno sa 0.

Marsej je remizirao sa Nantom 0:0, a krivac za takav ishod je novi napadač kluba sa Velodroma Dario Benedeto.

Doskorašnji igrač Boke juniors promašio je penal u 31. minutu i tako propustio šansu da svom timu donese prvi trijumf u sezoni.

Nemanja Radonjić je za goste igrao od 78. minuta, međutim, bez konkretnog učinka.

Vicešampion Francuske Lil poražen je na strani od Amijena 1:0. Doge su od 39. minuta igrale sa igračem manje zbog crvenog kartona Sumarea, da bi Amijenu tri poena doneo Žirasi u 70.

U ostalim mečevima, Bordo - Monpelje 1:1, Nim - Nica 1:2.