19.08.2019 | 08.50

Tuhel: Ukoliko Nejmar ode, dovešćemo zamenu

Trener Pari Sen Žermena Tomas Tuhel priznao je da je njegovom timu nedostajao Nejmar u porazu od Rena u domaćem prvenstvu.

Thomas Tuchel

Getty images/Michael Steele

Šampion Francuske izgubio je meč drugog kola na gostovanju Renu sa 2:1. U timu Svetaca nije bilo Nejmara, koji se još oporavlja od povrede koju je doživeo pred Kup Amerike.

Istovremeno, Brazilac očekuje i transfer u Real Madrid ili Barselonu.

"Nejmar neće otići, a da pre toga ne dovedemo zamenu", kazao je Tuhel. "Ukoliko ostane, imaćemo igrača koji će nam pomoći. Uvek ponavljam isto, prelazni rok traje još deset dana, sve je moguće".

PSŽ je postigao prvi gol u nedelju, pošto je precizan bio Kavani. Ipak, u nastavku meča Ren je uspeo da napravi preokret.

"Bila je teška utakmica, ali to smo i očekivali. Nemamo sve igrače na raspolaganju, neki su trenirali samo dve nedelje. Ovakve situacije su normlane u avgustu. Nismo u vrhunskoj formi, a Ren je fizički jak tim", pravdao se Tuhel.

U međivremenu su se pojavile informacije da je uprava PSŽ zainteresovana za dovođenje Paula Dibale.