25.08.2019 | 22.52

PSŽ dobio Tuluz, Monako ispustio pobedu protiv Nima

Pari Sen Žermen je ostvario novu pobedu u Ligi 1, savladavši na "Parku prinčeva" Tuluz sa 4:0.

PSG

Getty Images/Clive Rose

Gosti su se dobro držali u prvom poluvremenu, ali je u nastavku PSŽ sa dva pogotka Čupo Motinga, golom Markinjosa i autogolom Gonkavleša ostvario ubedljivu pobedu.

Monako je imao prednost od dva gola protiv Nima, ali su u poslednjih 20 minuta gosti sa dva pogotka uspeli da osvoje bod (2:2).

Tim iz Kneževine tako nije uspeo da dođe do pobede ni na trećem meču u sezoni.

Ren je golovima Klemena Grenijea i Mbajea Nijanga u gostima dobio Strazbur sa 2:0.

Pratite rezultate i tabelu lige na našem sajtu.