Getty Images/Christof Koepsel

02.09.2019 | 00.03 > 00:05

Rems slavio, Rajković odbranio penal protiv Lila

U Francuskoj su u nedelju odigrana četiri meča četvrtog kola. Predrag Rajković odbranio je penal u pobedi Remsa protiv Lila.

Predrag Rajković

Ian Walton Getty Images Sport

Rems je na svom terenu u nedelju dočekao i pobedio Lil. Do druge pobede u sezoni Rems je došao rezultatom 2:0, a Predrag Rajković u finišu meča je odbranio penal.

Nije bilo golova u prvom poluvremenu, a gosti su već u 52. minutu ostali sa igračem manje nakon što je drugi žuti karton dobio Jazići.

Dumbia je doneo svom timu prednost koju je udvostručio Odin, a srpski golman odbranio Bambi je penal u nadoknadi vremena.

Nica je slavila na gostovanju Renu 2:1, Strazbur i Monako igrali su 2:2, a Marsej je bio bolji od Sent etjena 1:0.