U prva dva nedeljna meča petog kola francuske Lige 1 Nant je upisao minimalnu pobedu protiv Remsa, a Sent Etjen i Tuluz igrali su nerešeno.

Predrag Rajković

Srdjan Stevanovic, Getty Images

Nant je slavio protiv Remsa srpskog golmana Predraga Rajkovića 1:0.

Jedini gol na meču postigao je Kulibali u 69. minutu.

U duelu Sent Etjena i Tuluza nije bilo pobednika, ali viđena su četiri gola. Duel je završen 2:2, a domaćin će biti zadovoljniji jer je do boda došao nakon zaostatka od dva gola.

Pogocima Gradela sa penala i Leja do 24. minuta je bilo 2:0 za goste. Hamuoma je u 45. minutu smanjio na 2:1, a uspeo je da zatrese mrežu gostiju još jednom u 56. minutu za, ispostavilo se, konačnih 2:2.