Catherine Ivill/Getty Images

21.09.2019 | 19.30 > 19:33

Remi i tri crvena kartona Marseja i Monpeljea

Fudbaleri Marseja i Monpeljea remizirali su u meču šestgo kola francuske Lige 1 rezultatom 1:1.

Nemanja Radonjić

print screen

Monpelje je stigao do vođstva u 17. minutu autogolom Sara.

U nastavku prvog dela igre nije bilo mnogo izglednih prilika za promenu rezultata.

Drugo poluvreme obeležila je bolja igra domaćeg tima, a srpski fudbale Nemanja Radonjić ušao je u igru u 67. minutu, kada je zamenio Sansona.

Marsej je do izjednačenje stigao u 75. minutu pogotkom Valera Žermena.

Završnicu meča u kojoj su obe ekipe bile nervozne obeležili su crveni kartoni.

Igru su napustili Bubakar Kamara i Džordan Feri zbog sukoba na terenu, pa su obe ekipe nastavile sa desetoricom.

Ipak, to nije bio kraj nervozi pa je i Paje zaradio crveni karton, drugi za ekipu Marseja, u četvrtom minutu nadoknade, zbog vređanja sudije.

Marsej je drugi na tabeli sa 11 bodova, dok je Monpelje na 10. mestu sa tri boda manje.

Pogledajte rezultate i tabelu francuskog fudbalskog šampionata.