Getty Images/Stuart Franklin

21.09.2019 | 22.09 > 22:12

Crna serija Kneževa nema kraja

Fudbaleri Monaka i dalje su bez trijumfa u novoj sezoni francuske Lige 1, pošto su u okiru šestog kola remizirali sa Remsom na strani bez golova.

Leonardo Jardim

Christof Koepsel/Getty Images

Ekipa Leonarda Žardima nalazi se u velikoj rezultatskoj krizi i, ako računamo i prošlu sezonu, upisala je samo jednu pobedu na prethodnih 15 utakmica.

Kneževi su sve vreme u zoni ispadanja, a u sedmo kolo ulaze sa 19. pozicije uz svega tri osvojena poena. Na drugoj strani, Rems je 10. sa osam.

Nica se pobedom nad Dižonom, posle preokreta, kod kuće probila na drugo mesto sa 12 bodova, koliko ima i lider PSŽ uz meč manje.

Dižon je poveo preko Tavaresa u 22. minutu, da bi Dolberg u 29. i Atal u 47. doneli trijumf timu Patrika Vijere.

Bordo je kod kuće remizirao sa Brestom 2:2. Žirondinci su prvi stigli do vođstva preko Brijana u 6, ali je Brest golovima Grandsira u 20. i AUtreta u 45+1. preokrenuli.

Zasluge za bod Bordoa idu Pablu, strelcu iz 69. minutu.

Sastav Paula Souze je šesti na tabeli sa devet bodova, dok je Brest 15. sa sedam.

Amijen je na strani savladao Mec 2:1, dok je Nim savladao Tuluz kao domaćin 1:0.