Getty Images/Stuart Franklin

23.09.2019 | 03.30 > 03:31

Tuhel: Nejmar je naš i biće još bolji

Trener Pari Sen Žermena Tomas Tuhel izjavio je pogotka Nejmara u trijumfu nad Lionom (1:0) da od Brazilca očekuje još bolje partije.

Tomas Tuhel i Nejmar

Getty Images/Srđan Stevanović

Nejmar je sjajnim golom u 87. minutu doneo trijumf Parižanima u šestom kolu Lige 1, a slično je učinio i prošle nedelje protiv Strazbura na prvoj utakmici od povratka posle povrede.

"Može još bolje i igraće bolje, kad u potpunosti povrati fizičku spremu. Potreban nam je na vrhunskom nivou, naročito u ovako teškim utakmicama. Bitni su nam igrači koji mogu da odluče meč jednim potezom", kazao je Tuhel.

Nejmar se u prethodnom periodu dovodio u vezu sa Barselonom, ali je na kraju ostao na Parku Prinčeva.

"Ima ugovor sa nama, tako da je naš 100 odsto. U potpunosti je uključen u tim, deluje zadovoljno, smeje se sa saigračima... Svi od njega očekujemo mnogo", dodao je Nemac.

Šampion Francuske je posle šest kola Lige 1 lider na tabeli sa 15 bodova, tri više od prvih pratilaca Anžea i Nice.

U narednom kolu, 25. septembra, Sveci dočekuju Rems.

Komentari (5)

Grof

Plastika i uvek će biti plastika. Odigrali su protiv Reala fantastičnu utakmicu, bili mnogo bolji jer je Real bio užasno loš i dođu u ovu krš ligu i tu se pate evo dva kola. Pobede u zadnjim minutama. Plastični klub koji će to zauvek biti. Oni su osnovani 1970 godine što znači da nemaju ni jednog navijača preko 50 godina. Dok još prodaju Mbapea opet će u leđa gledati Marseju i Lionu koji su veći klubovi od njih.

Odgovori 2 13

Svaka Čast

bravo Grofe! Rspct za stav, svaka čast

0 1

Galatasaray

al vidio si kako plastika topi reala? A de mi reci real kao nije plastika, u cemu se real razlikuje od ovih po pitanju igraca i transfera, na stranu historija i trofeji.?

3 0

Nejmar u autu četiri nedelje

Fudbalski klub Pari Sen Žermen objavio je da će Nejmar četiri nedelje morati da odsustvuje sa terena zbog povrede zadnje lože.

Nova povreda Nejmara: Sad je stradala loža

Brazilski napadač Nejmar doživeo je povredu zadnje lože u prijateljskoj utakmici sa Nigerijom (1:1) u nedelju.

Rakitić: Želim da igram, a ne da samo uživam u moru

Vezista Barselone Ivan Rakitić revoltiran je minutažom koju dobija u tom klubu i činjenicom da vreme uglavnom provodi na klupi. On najvaljuje razgovore sa odgovornima ukoliko se situacija ne promeni.

Nejmar: Želeo sam da odem, ali sada sam srećan

Brazil će četvrtak odigrati prijateljsku utakmicu sa Senegalom, a Nejmar će upisati 100. nastup za državni tim.