04.10.2019 | 22.36

"Bela tačka" ponovo kobna po Radonjićev Marsej

Olimpik Marsej je u prvom duelu devetog kola francuske Lige 1 poražen na gostovanju Amijenu rezultatom 3:1.

olympique marseille

Maja Hitij/Bongarts/Getty Images

Domaći tim poveo je u 11. minutu preko Haitama Alesamija.

Marsej je relativno brzo uspeo da izjednači, Dario Benedeto, veliko pojačanje kluba iz Boke Juniors postigao je gol u 23. minutu utakmice.

Četiri minuta pre kraja poluvremena, za Amijen je dosuđen penal, a precizan sa 11 metara bio je Sehru Girasi.

Ovo je deveti gol koji je Marsej primio iz penala u 2019. godini, više nego bilo koji drugi tim u ligama "petice".

Konačan rezultat postavio je Stiven Mendoza u poslednjem minutu.

Nemanja Radonjić bio je u startnoj postavi Olimpika, kome je ovo bio drugi ligaški poraz u sezoni.

Pratite rezultate u tabelu lige na našem sajtu.