Sarabija dominirao u pobedi PSŽ

U prvom subotnjem meču devetog kola francuske Lige 1, Pari Sen Žermen slavio je pred svojim navijačima protiv Anžea.

Pablo Sarabia

Getty Images/Aitor Alcalde

Pari Sen Žermen je u devetom kolu Lige 1, na svom terenu, savladao Anže sa ubedljivih 4:0 i upisao sedmu pobedu u sezoni.

Goleadu na Parku prinčeva otvorio je Pablo Sarabija u 13. minutu, a u 37. je asistirao Mauru Ikardiju koji postiže gol za 2:0.

Mirno je bilo do 59. minuta kada je Sarabija upisao još jednu asistenciju, a mrežu je zatresao Idrisa Gaj.

U 90. minutu, za konačnih 4:0 pogodio je Nejmar.