Getty Images/Christof Koepsel

06.10.2019 | 23.55 > 23:57

Rajkovićev Rems slavio na gostovanju Renu

Rems Predraga Rajkovića slavio je u nedelju na gostovanju Renu u okviru devetog kola francuske Lige 1.

Predrag Rajković

Srdjan Stevanovic, Getty Images

Tri meča devetog kola Lige 1 odigrana su u nedelju, a pobede su upisali Rems i Sent Etjen koji je bio bolji od Lila 1:0. Duel Lila i Nima završen je bez pobednika rezultatom 2:2.

Rems je do četvrte pobede u sezoni došao na gostovanju Renu i slavio 1:0.

Jedini gol na meču viđen je u 49. minutu a strelac je za goste bio Boulaje Dija.

U dva navrata je Ren pripretio, ali je prvo šut Rafinje pogodio prečku, a Traore je šutirao pored gola.

Predrag Rajković odlično je intervenisao u 66. minutu kada je odličan udarac uputio Mbaje Niang.