18.10.2019 | 14.46

Dobre vesti za PSŽ: Vraćaju se Mbape i Kavani

Trener Pari Sen Žremena Tomas Tuhel moći će da računa na Kilijana Mbapea u utakmici protiv Nice. Očekuje se povratak i Edinsona Kavanija.

Kylian Mbappe

Michael Regan/Getty Images

Mbape je odigrao samo 30 minuta u poslednjih šest utakmica PSŽ zbog problema sa zadnjom ložom.

"U ponedeljak je trenirao sam, kako bi se što pre vratio u formu. Drago mi je što smo dogovorili sa reprezentacijom Francuske da ne igra za nacionalni tim. Sada iza sebe ima kompletnu sedmicu treninga i spreman je", kazao je Tuhel.

U tim se vratio i Edinson Kavani, koji nije igrao od avgusta.

Nemački trener neće moći da računa na svoju prvu zvezdu Nejmara, koji je doživeo novu povredu tokom reprezentativne pauze.

ESPN: Gazde PSŽ kupuju Lids

Qatar Sports Investments (QSI), koji je vlasnik francuskog šampiona PSŽ, blizu je kupovine engleskog kluba Lids Junajteda, prenosi ESPN.

Real obara sve rekorde - 400 miliona evra za Mbapea

Real Madrid spreman je platiti rekordnu sumu za napadača PSŽ Kilijana Mbapea, prenose mediji pozivajući se na Le Parisien.

Ikardi je nezaustavljiv: Gol u 85. za trijumf Svetaca

Fudbaleri Pari Sen Žermena pobedili su Brest na gostovanju u 13. kolu Lige 1 rezultatom 2:1, a trijumf Svecima doneo je Mauro Ikardi u 85. minutu.

"Nekada se činilo da Junajtedu fudbal nije prioritet"

Ander Erera je u intervjuu za "So fut" govorio o životu u Parizu ali i o svojim danima u Mančester junajtedu.