Preokret Monaka, Radonjić igrao u trijumfu Marseja

Ekipe Monaka i Marseja ostvarile su pobede u desetom kolu francuske Lige 1.

olympique marseille

Maja Hitij/Bongarts/Getty Images

Monako je uspeo da preokrene protiv Rena, prvo je Islam Slimani izjednačio, a u poslednjem minutu Visam Ben Jeder pogodio za trijumf tima iz Kneževine.

Marsej je stigao do četvrte pobede, savladavši Strazbur sa 2:0.

Nemanja Radonjić igrao je do 66. minutua, a prvi gol domaćeg tima delo je Bubakara Kamare već u trećem minutu meča.

Konačan rezultat postavio je Kevin Strotman iz penala u poslednjem minutu.

Sent Etjen je u gostima bio bolji od Bordoa 1:0.

Pavlović prošao preglede u Monaku, u Partizanu do leta

Mladi štoper Partizana Strahinja Pavlović prošao je preglede u francuskom prvoligašu Monaku i sa tim klubom će uskoro potpisati ugovor. Kada se radi o obeštećenju biće to najveći transfer Partizana još od prodaje Mateje Kežmana.

Spektakularna koreografija i rekord u Marseju

Fudbaleri Olimpika iz Marseja u derbiju kola pobedili su Lion rezultatom 2:1, a navijači domaćeg tima spektakularnom koreografijom obeležili su 120 godina od osnivanja jednog od najuspešnijih francuskih klubova.

Dva gola Pajea za prvu pobedu Marseja od 2014.

Fudbaleri Olimpika su u derbiju 13. kola prvenstva Francuske u Marseju pobedili Lion rezultatom 2:1 i trećim trijumfom u poslednje četiri utakmice drugi su na tabeli sa 8 bodova manje od PSŽ.

Sent Etjen naneo peti poraz Monaku

U poslednjem duelu 12. kola francuske Lige 1, Sent Etjen je bio bolji od Monaka sa 1:0.