10.11.2019 | 17.10 > 19:01

Preokreti Rena i Sent Etjena, sigurna pobeda Monpeljea

Ren je stigao do pete pobede u sezoni, savladavši na svom terenu Amijen sa 3:1, Sent Etjen je u gostima bio bolji od Nanta sa 3:2.

Ren

Print screen/SK

Ren

Gosti su poveli preko Sehrua Girasija u 35. minutu, ali je Ren izjednačio samo četiri minuta kasnije golom Adrijena Unua.

Nekadašnji igrač Milana Mbaje Nijang postigao je drugi gol za Ren u 62. minutu. Tačku na pobedu domaćeg tima stavio je Rafinja, koji je deset minuta pre kraja uspešno realizbao jedanaesterac.

Denis Buanga je sa dva gola odveo Sent Etjen do preokreta i pobede nad Nantom od 3:2.

Nekadašnji igrač Crvene Zvezde Damijen Le Talek bio je jedan od strelaca u trijumfu Monpeljea nad Tuluzom od 3:0.