Getty Images/Christof Koepsel

22.11.2019 | 23.37 > 23:39

Ikardi i Di Marija za pobedu protiv Lila

U velikom derbiju francuske Lige 1, Pari Sen Žermen je u petak savladao Lil 2:0.

Anhel Di Marija, PSG, PSŽ

Dean Mouhtaropoulos, Bongarts

Pobedu Pari Sen Žermena protiv Lila obeležio je i povratak Nejmara u tim.

Domaći su poveli golom Maura Ikardija već u 17. minutu, a sve je rešeno i pre odlaska na odmor nakon što je drugi gol za Parižane postigao Anhel di Marija.

Lil je imao nekoliko dobrih prilika, čak su i češće napadali i šutirali od domaćih, ali nisu uspeli nijednu šansu da pretvore u gol.

Nakon duže pauze na teren se vratio i Nejmar, ali ne može se reći da je Brazilac blistao pre nego što ga je početkom drugog poluvremena zamenio Kilijan Mbape.