08.12.2019 | 22.55

Radonjić u formi: Marsej savladao i Bordo

Fudbaleri Marseja savladali su Bordo sa 3:1 u poslednjem meču nedeljnog programa francuske Lige 1.

Nemanja Radonjić

print screen

Domaći su na 'Velodromu' došli do pobede posle preokreta.

Vođstvo Borodou doneo je Adli u 31. minutu utakmice. Ipak, vrlo brzo po početku drugog poluvremena Amavi je izjednačio.

Vođstvo domaćima doneo je Sanson u 60. minutu

Na teren je četiri minuta kasnije stupio i Nemanja Radonjić. Srpski reprezentativac postavio je i konačni rezultat u drugom minutu nadoknade. Bio je to treći gol Radonjića ove sezone.

Marsej je tako došao do šeste uzastopne pobede u Ligi 1, te se sada nalazi na drugom mestu na tabeli sa pet bodova manje i utakmicom više od PSŽ.

Fudbaleri Remsa savladali su na svom terenu Sent Etjen sa 3:1.

Domaći su poveli već u 10. minutu, kada je gol postigao Udan. Bio je to jedini pogodak u prvom delu utakmice.

U drugom su viđena čak tri gola. Hamuma je izjednačio u 59. minutu, ali se nije na tome završilo. Za pobedu Remsa pobrinuli su se Dia u 67. i Dumbija u drugom minutu nadoknade.

Srpski golman Predrag Rajković se istakao sa nekoliko dobrih akcija, ali nije uspeo da sačuva svoj gol.

Golom Blasa u 73. minutu utakmice Nant je došao do minimalne pobede nad Dižonom.

Pogledajte REZULTATE i TABELU francuske Lige 1.