Radonjić ne staje: Četvrti gol na pet mečeva!

Olimpik iz Marseja remizirao je sa Mecom u duelu 18. kola francuske Lige 1.

Nemanja Radonjić

print screen

Domaći tim poveo je u 40. minutu pogotkom reprezentativca Senegala Ope Nguetea.

U 53. minutu, Dijalo je promašio penal za Mec, a kazna za domaće stigla je u 70. minutu.

Nemanja Radonjić je nakon ubačene lopte Valtera Žermena sa desne strane smestio loptu u mrežu i izjednačio na 1:1.

Reprezentativcu Srbije to je bio četvrti gol na poslednjih pet mečeva, a prethodno je bio bez pogotka na 27 ligaških mečeva zaredom.

Marsej je trenutno drugi na tabeli, dok je Mec u zoni ispadanja, na 18. mestu.

Ostali rezultati: Nim - Nant 0:1, Tuluz - Rems 0:1, Amijen - Dižon 1:1, Brest - Nica 0:0, Anže - Monako 0:0.

Komentari (12)

Czv

Srpski Kristijano Ronaldo, bravo majstore. Zvezdaaa sampion.

Odgovori 14 16

Ivan

Pa ako ga u ovakvoj formi ne pocne stavljati ispred Sarra onda mu je bolje da se vrati reliju

Odgovori 27 1

Milan

Isti Ivar sin Ragnarov :)

Odgovori 18 1

Radonjiću dovoljna četiri minuta za gol (VIDEO)

Olimpik iz Marseja plasirao se u osminu finala Kupa Francuske pobedivši u gostima Granvil 3:0, a jedan od strelaca bio je reprezentativac Srbije Nemanja Radonjić.

Orlovi širom meridijana: Radonjić ne staje

Nemanja Radonjić postaje sve važniji igrač Olimpika. Posle dugo vremena konačno je počeo utakmicu, a na tu odluku uticala su tri gola na isto toliko poslednjih mečeva. Ovog puta nije bio strelac, ali je partiju oplemenio asistencijom.

Srbi u svetu: Radonjić ne staje, Vlahović tema dana

Nemanja Radonjić nastavio je sa sjajnom golgeterskom formom u dresu Marseja, pošto je prethodnog vikenda ponovo bio strelac u remiju sa Mecom. Od ostalih srpskih fudbalera u svetu, vikend je obeležio i napadač Fiorentine Dušan Vlahović.

Vilas Boaš: Ako Radonjić nastavi ovako...

Trener Olimpik Marseja Andre Vilas Boaš priznao je da će razmisliti o tome da srpskog fudbalera Nemanju Radonjića uvrsti u startnu postavu.