Radonjiću dovoljna četiri minuta za gol (VIDEO)

Francuska 18. jan 20201:38 > 1:41
print screen

Olimpik iz Marseja plasirao se u osminu finala Kupa Francuske pobedivši u gostima Granvil 3:0, a jedan od strelaca bio je reprezentativac Srbije Nemanja Radonjić.

Mučio se favorit protiv ekipe iz četvrtog ranga francuskog ligaškog fudbala. Bravu je otključao tek u 77. minutu kada je Alvaro, na asistenciju Strotmana postigao gol za vođstvo. Sudbinu žilavog domaćina, koji je od 75. minuta igrao sa igračem manje, zapečatio je upravo Nemanja Radonjić lepim golom sa distance u 83. minutu, svega četiri minuta od ulaska u igru. Konačnih 0:3 postavio je Dimitri Paje u drugom minutu nadoknade.

Olimpik se plasirao u osminu finala nacionalnog kupa, gde se već nalazi Po, koji je posle produžetaka iznenadio Bordo.