Dave Thompson/Getty Images

25.01.2020 | 19.29 > 21:54

Anže odoleo na "Velodromu", Mitrović dotukao Monako

U prvom subotnjem duelu u 21. kolu francuske Lige 1, Olimpik iz Marseja i Anže igrali su nerešeno bez golova.

Stefan Mitrovic

Getty images/Dan Mullan

Za domaću ekipu, koja će i pored remija ostati na drugom mestu, do 76. minuta je igrao reprezentativac Srbije Nemanja Radonjić.

Ipak, ukoliko savlada Lil, vodeći PSŽ odlepiće se na čak deset bodova prednosti.

U subotu uveče, Monako je na svom terenu poražen od Strazbura sa 1:3, a poslednji gol za goste postigao je srpski fudbaler Stefan Mitrović. počasni pogodak za Monako postigao je Stevan Jovetić u 86. minutu meča. Jovetić je u igru ušao u 59. minutu.

Ostali rezultati: Sent Etjen - Nim 2:1, Monpelje - Dižon 2:1, Brest - Amijen 2:1, Rems - Mec 0:1.