Dave Thompson/Getty Images

17.09.2020 | 23.02

Prvi poraz Marseja, Sent Etjen slavio na Velodromu

U poslednjem duelu 3. kola francuske Lige 1, Sent Etjen je u gostima slavio protiv Olimpika iz Marseja 2:0.

Velodrom Marseille

Reuters, Jean-Paul Pellisier

Gosti su poveli u šestom minutu kada je Roman Hamuma pogodio na asistenciju Ivana Makona.

Sent Etjen je potvrdio trijumf preko Denisa Buange u 75. minutu i naneo timu iz Marseja prvi poraz u sezoni nakon dve startne pobede.

Nemanja Radonjić nije ulazio u igru kod domaćeg tima.

Sent Etjen je jedini tim koji nakon tri odigrana kola ima maksimalan učinak.

Komentari (2)

Бања Лука Р. Српска

Тако је зелени, идемоооо...

Odgovori 0 0

KENZO

Tako to ide kad poletis previsoko jednom pobedom nad PSG i naravno neigranjem Radonjica...

Odgovori 1 12

Siti na krilima Gundogana, minimalac Olimpijakosa

Mančester siti se mučio sa Portom, ali je na kraju slavio 3:1 (1:1), dok je je duel između Olimpijakosa i Marseja okončan trijumfom domaćin 1:0 (0:0) u samom finišu meča. To je epilog prvih mečeva „C“ grupe Lige šampiona.

Marselj po planu

Fudbaleri Marselja pobedom nad Bordoom (3:1) zatvorili su subotnji program sedmog kola francuske Lige 1. Rutinski trijumf domaćina najavio je Tauvin u petom minutu, gol seriju nastavio Amavi (54), a zaključio Pablo autogolom (64). Počasni pogodak Bordoa, iz 83. minuta, delo je Maja.