Dave Thompson/Getty Images

20.09.2020 | 15.11 > 15:12

Sveci sigurni u Nici

Fudbaleri Pari Sen Žermena pobedili su Nicu na gostovanju u četvrtom kolu Lige 1 rezultatom 3:0.

Kylian Mbappe

REUTERS/Matthew Childs

Prednost Svecima doneo je Kilijan Mbape golom sa bele tačke u 38. minutu.

U završnici prvog dela igre, na 2:0 povisio je Anhel di Marija.

Konačnih 3:0 postavio je Markinjos u 66. minutu, a Di Marija se upisao u listu strelaca.

Mogao je PSŽ i do ubedljivije pobede, ali je gol Mbapea u 77. minutu poništen zbog ofsajda, posle konsultacije sudije sa VAR tehnologijom.

To je za Parižane druga pobeda ove sezone, pošto su na startu upisali dva poraza i pobedu protiv Meca. U redovima PSŽ u Nici nije bilo Nejmara.