Photo by Alex Grimm/Bongarts/Getty Images

26.09.2020 | 23.23 > 23:27

Asistencija Radonjića za bod Marseja, Ren lider

Fudbaleri Olimpika iz Marseja u petom kolu prvenstva Francuske u nadoknadi su došli do doba protiv Meca - 1:1.

Nemanja Radonjić

REUTERS/Jean-Paul Pelissier

Gosti su vodili od 71. minuta na Velodromu golom Ibrahima Nianea glavom sa osam metara, a izjednačio je Morgan Sanson lepim pogotkom u četvrtom minutu nadoknade na asistenciju Nemanje Radonjića.

Srpski reprezentativac je u igru ušao u 84. minutu.

Marsej je posle dve pobede na startu u poslednja tri kola osvojio dva boda i trenutno je šesti sa osam bodova. Mec ima četiri boda.

Posle pet kola lider Lige 1 je ekipa Rena koja je u gostima savladala Sent Etjen 3:0. Naif Agerd je u 33. minutu 'načeo' domaći tim, a Seru Gurasi u 52. i Adrian Uno u 89. minutu doneli su ubedljiv trijumf svom timu.

Ren je upisao četvrti uzastopni trijumf i sa 13 bodova prvi je na tabeli, sa dva boda više od Lila i tri od Sent Etjena.