Dave Thompson/Getty Images

17.10.2020 | 22.44 > 23:04

Marselj po planu

Fudbaleri Marselja pobedom nad Bordoom (3:1) zatvorili su subotnji program sedmog kola francuske Lige 1. Rutinski trijumf domaćina najavio je Tauvin u petom minutu, gol seriju nastavio Amavi (54), a zaključio Pablo autogolom (64). Počasni pogodak Bordoa, iz 83. minuta, delo je Maja.

Lorijen je u prvoj utakmici dana na gostujućem terenu "pregazio" Reims (3:1), čiju mrežu je čuvao srpski reprezentativac Predrag Rajković. Golove za pobedničku ekipu postizali su Hamel (61. minut), Visa (65) i Mofi (80), Kasama je prvim pogotkom na utakmici, u 15. minutu, najavio poraz domaćina.