Photo by Alex Grimm/Bongarts/Getty Images

18.10.2020 | 23.11

Lil čuva vrh

Lille OSC

Lil nastavlja seriju pobeda u francuskoj Ligi 1 - u nedelju veče isprašio je Lens (4:0) i ostao na čelu tabele posle sedmog kola. U listu strelaca upisivali su se Jilmaz (11. minut), Bamba (47), Ikone (69) i Jaziči (79).

Lil

Reuters/Pascal Rossignol

Lil

Lion je bio uspešniji od domaćina Strazbura, u neobično interesantnom duelu (3:2). Nant je sa lakoćom nadvisio Brest (3:1), istim rezultatom slavila je Nica u Sent Etjenu. Duel Monaka i Monpeljea zavšen je bez pobednika (1:1), kao i meč Anžera i Meca.

Posle sedmog kola, Lil se učvrstio na vrhu, prate ga Pari sen Žermen i Ren.