23.10.2020 | 23.54 > 23:59

Ren posustaje, preokret Anžea

Osmo kolo francuske Lige 1 donelo je u petak jedan meč, a Anže je na gostovanju u Renu slavio sa 2:1 posle preokreta i nastavio sa solidnim partijama.

Stadion Rena

Richard Heathcote, Getty Images

Poveli su domaći u 18. minutu preko Adrijana Unua, a devet minuta kasnije izjednačio je Bufal.

U drugom poluvremenu tri boda gostima doneo je vezista Anđelo Fulgini u 57 minutu.

Posle pobede Anže se probio na šesto mesto sa 13 bodova iz prvih osam mečeva, a naredni protivnik biće im ekipa Nice na domaćem terenu.

Ren je posle sjajnog starta sada u nizu od tri meča bez trijumfa, a nalaze se na trećem mestu sa 15 bodova. U sledećoj rundi igraće protiv Bresta kod kuće,