MLS: Kolorado nastavio negativnu seriju

Clive Rose, Getty Images Sport

U utakmicama američke MLS lige slavili Orlando i Vankuver.

Fudbaleri Orlando Sitija pobedili su Kolorado Repidse rezultatom 2:0 Domaćini su poveli u 70. minutu golom Karlosa Rivasa, da bi konačan rezultat postavio Kaka u 91.minutu.

Orlando je trenutno lider u Istočnoj konferenciji i ima šest pobeda i jedan poraz, dok je Kolorado na poslednjem mestu Zapdne konferencije sa samo jednom pobedom, jednim remijem i pet poraza.

U drugom meču Vankuver Vajtkepsi su u gostima savladali Montreal Impakt rezultatom 2:1. Najpre su domaćini poveli u devetom minutu golom Donadele, da bi u nastavku meča Džekobson u 29. i Tečera u 79. minutu postigao odlučujući gol.

Vankuver je trenutno na petom mestu Zapadne konferencije, dok je Montreal na 10. mestu Istočne konferencije.