MLS: Poraz Čikaga, Kaka se vratio golom

Alex Menendez/ Getty Images

Čikago Fajer Veljka Paunovića poražen je od konferencijskog rivala Njujork Red Buls 2:1, dok je lider Istoka Orlando zabeležio trijumf nad Koloradom 2:0, uz gol Rikarda Kake.

Brazilac, nekada najbolji fudbaler sveta, vratio se na teren posle dugog odsustva zbog povrede. Ušao je u igru u drugom poluvremenu i u nadoknadi vremena postigao drugi gol u pobedi lidera istočne konferencije.

Orlando u stopu prati Njujork Red Buls. Ekipa iz Velike jabuke na svom stadionu savladala je Čikago Fajer Veljka Paunovića 2:1. Golove za domaćina postigli su Rajt Filips u 37. i Lorens u 71. minutu, dok je Nemanja Nikolić u 59. minutu postigao jedini gol za ekipu Čikaga, koja je ostala ispod plej-of crte, ali je poravnata sa šestoplasiranim timom na Istoku Altantom.

Rezultati ostalih mečeva: Montreal – Vankuver 1:2, Kolumbus – Njujork Siti 2:3, Dalas – Portland 2:2, Minesota – San Hoze 0:1, Sporting Kanzas Siti – Real Solt Lejk 3:0, Sijetl – Nju Ingland 3:3, L. A. Galaksi – Filadelfija 0:0.