Izvor: Getty Images/Stephen Pond
Fudbal 16.07.2017 | 04:21

Bod u gostima: Atletiko PR iznenadio Korintijans

Fudbaleri Korintijansa i Atletiko PR odigrali su nerešen meč (2:2) U 14. kolu brazilske Serije A.

Izvor: Clive Rose, Getty Images Sport

Atletiko je poveo u 38. minutu golom Džonatana, da bi sedam minuta kasnije Džo izjednačio.

Šest minuta posle početka drugog poluvremena Džo je doveo Korintijans u vođstvo.

U 82. minutu Otavio je postigao gol za konačnih 2:2.

Uprkos ovom remiju Korintijans je lider prvenstva, sa  36 bodova, 11 bodova prednosti u odnosu na drugoplasirani  Gremio, a Atletiko PR zauzima 13. mesto sa 16 osvojenih bodova.