Izvor: Getty Images/Claus Andersen
Fudbal 17.07.2017 | 02:04 > 02:08

Gold kup: Po bod za prolaz i zvižduci

Fudbaleri Jamajke i Salvadora podelili su bodove u poslednjem kolu grupe C i overili plasman u četvrtfinale KONKAKAF Gold kupa - 1:1.

Gold kup, Salvador

Izvor: Ronald Cortes/Getty Images

Konačan poredak u grupi će biti poznat posle duala Meksika i Kurasao, koji je na programu u 02:30 časova uz prenos na SK1.

U ne preterano interesantnom meču oba tima su odigrala koliko je bilo potrebno da overe mesto među osam najboljih, a za nezainteresovanu igru u poslednjih desetak publika na stadionu u San Antoniju ih je "častila" zviđducima.

Salvador je poveo u 15. minutu golom Nelsona Bonilje. Fudbaler Nasionala odlično je reagovao posle dodavanja Rubena Marikina i preciznim udarcem savladao golmana Salvadora.

Konačan rezultat postavio je fudbaler Portlanda Daren Matoks iz jedanaesterca u 64. minutu i to je praktično bio kraj uzbuđenjima na "Alamodomu".

Četvrtfinalne će otvoriti duela Kostarike i Paname 19. jula i to je zasad jedini poznati par.

Plasman u nokaut fazu obezbedili su još Kanada, Honduras, SAD, Jamajka, Meksiko i Salvador.

Mečeve Gold kupa pratite na kanalima SK.

Izvor: You Tube