Ninković strelac u pobedi, Sidnej ubedljivo prvi

Matt King/Getty Images

Srpski internacionalac Miloš Ninković bio je strelac trećeg gola u ubedljivoj pobedi Sidneja nad Velington Finiksom rezultatom 4:0.

Sidnej je došao do ubedljive i lake pobede nad posledenjeplasiranim timom u 19. kolua A-lige, a bivši vezista Crvene zvezde je zatresao protivničku mrežu u 74. minutu.

Ostale golove za Sidnej su postigli Brosk u 8, Miržejevski u 14, kao i Kerni u 85. minutu.

Za poraženu ekipu Velingtona igrao je srpski vezista Matija Ljujić, dok zbog povrede na terenu nije bio napadač Andrija Kaluđerović.

Sidnej je prvoplasirana ekipa australijskog prvenstva, ima 46 bodova, jedan poraz i četiri remija posle 19 kola, uz 14 pobeda. Drugoplasirani su Njukasl Džetsi sa 12 bodova manje.