Getty Images/Claus Andersen

20.05.2018 | 00.25 > 00:28

MLS: Vajtkepsi do remija u Dalasu u 90+10

Tri duela smo u subotu pratili u MLS. Pobede su zabeležili Njujork siti i Portland Timbers, a remi je viđen u duelu Dalasa i Vankuver Vajtkepsa.

Njujork siti je sa 4:0 savldaoa Kolorado Rapids uz dva gola Davida Vilje, a u strelce su se između jegova dva gola upisali i Mtarita i Moralez.

Portland Timbersi su sa 2:1 savladali Los Anđeles, a sve golove u ovom meču videli smo u drugom poluvremenu. Parades je doneo vođstvo timu iz Portlanda u 52. minutu, a Vela je u 74. izjednačio. Da sva tri boda ostanu Timbersima pobrinuo se u 81. minutu Armenteros.

Dalas i Vankuver Vajtkeps odigrali su 2:2. Kanon je u 40. minutu doneo prednost Dalasu i igrao se miran meč do pred sam kraj. Uruti je udvostručio vođstvo domaćina u 78. minutu, ali je Figuroa zakomplikovao stvari autogolom u 82. Kamara je sa bele tačke u desetom minutu nadoknade izborio bod Vajtkepsima.