Getty Images/Claus Andersen
Fudbal 11.08.2018 | 23:40 > 23:47

Inter golom Martineza savladao Atletiko u finalu IKŠ

Fudbaleri Intera savladali su Atletiko Madrid u finalnom meču Internacionalnog kupa šampiona.

Inter je slavio sa 1:0 akrobacijom Lautara Martineza u 31. minutu na Vanda Metropolitano satdionu, ali uz to treba pomenuti i fenomenalnu odbranu Samira Handanovića u finišu meča kada je odlično šutirao Vitolo.

Martinez je prektično tek stigao u Inter, a navijači su sa oduševljenjem pratili praktično svaki njegov potez na ovom meču jer je na samom startu duela pokazao i da će odlično funkcionisati sa Maurom Ikardijem koji u 11. minutu nije uspeo da u gol pretvori njegovu dobru asistenciju.

Atletiko je pomislio da je stigao do izjednačenja kada je Anhel Korea u mrežu poslao loptu nakon asistencije Kokea, ali je VAR tehnologija "presudila" da je pogotku prethodio ofsajd.