DC Junajted preokretom do važne pobede u MLS

Rob Carr/Getty Images

Samo jedan meč odigran je u MLS u noći između srede i četvrtka, a pobedu su zabeležili fudbaleri DC Junajteda.

DC Junajted je u okviru 28. kola MLS šampionata dočekao Minesotu i zabeležio važnu pobedu u borbi za plej of. Tim iz Vašingtona slavio je sa 2:1 i to nakon preokreta.

Nije bilo golova u prvom poluvremenu, da bi nakon samo dva minuta po povratku igrača na teren Minesota povela preko Anđela Rodrigeza.

Do 65. minuta su domaći navijači čelali na izjednačenje, a strelac prvog gola za domaćina bio je Ulises Segura.

Samo četiri minuta bila su potrebna Darenu Matoksu da postigne novi gol za domaće i time im, ispostavilo se, donese veoam važnu pobedu u borbi za plej of.

DC Junajted sada na sedmom mestu na istoku ima dva boda manje od Montreal Impakta, ali i utakmicu manje. Minesota tone u zapadnoj konferenciji i odavno je bez šanse da produži sezonu učešćem u plej ofu.