Rangers FC

U subotu je odigrano pet mečeva petog kola Premijer lige Škotske.

BIG fudbal

Photo by Alex Grimm/Bongarts/Getty Images

Najubedljiviju pobedu ostvarili su fudbaleri Rendžersa koji su slavili protiv Dandija rezultatom 4:0. Domaćini su poveli već u četvrtom minutu kada je Kolibejli postigao gol, a kasnije su se u strelce upisali i Kent, Tavernier i Midlton.

Dosta golova viđeno je i na meču Hiberijan - Kilmarnok, koji je završen rezultatom 3:2. Hibernijan je došao u vođstvo u 12. minutu, kada je Malan postigao gol. Grej je 11 minuta kasnije povisio prednost na 2:0. Igrao e 26. minut kada je Bropfi postigao pogodak za Kilmarnok. Stjuart je u 44. minutu izjednačio rezultat. Konačan rezultat je postavio Kambei golom iz penala u 78. minutu.